“ماشین سازی پارسا صنعت البرز در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی صنایع شیمیایی ، غذایی ، بهداشتی و دارویی فعالیت می نماید.”

.

parsa-sanat

این مجموعه از سال ۱۳۸۰ آغاز به فعالیت نموده و در طول این مدت دستگاه های تولید و بسته بندی فراوانی در کارخانجات متعددی راه اندازی نموده است. خط مشی ماشین سازی پارسا صنعت البرز توجه دائمی به نیازهای متنوع مشتریان بوده و در همین راستا ماشین آلات این شرکت همواره با تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت بالا تولید شده و خدمات پس از فروش مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.

محصولات پارسا صنعت البرز شامل طیف وسیعی از ماشین آلات از جمله : دستگاه پرکن پودری ، دستگاه پرکن مایعات ، ردیف کن ، دربندهای دستی و اتوماتیک ، دستگاه شرینک پک ، دستگاه استرچ ،  نوار نقاله ، میکسر پودر ( ریبون بلندر ) … و همینطور ماشین آلات سفارشی برای منظورهای خاص می باشد که نمونه های بسیاری از آنها هم اکنون در کارخانجات معتبر کشور مشغول به کار می باشند .

مشاوران توانمند و مجرب ماشین سازی پارسا صنعت البرز و همچنین انعطاف پذیری بالای ما در ساخت ماشین آلات با توجه به پارامترهایی مانند نوع مواد اولیه مورد استفاده ، چگونگی بسته بندی ، شرایط محیط کار و سایر گزینه های مد نظر مشتریان ، امکان تولید ماشین آلات اختصاصی را برای مشتریان خاص فراهم می نماید.

  • توجه : مشخصات دستگاه ها بر اساس خصوصیات مواد ، حالت بسته بندی ، شرایط کاری و محیط کار و انتخابهای متفاوت مربوط ، تغییر می کند. لذا در هنگام سفارش دستگاهها فرم مخصوص را تکمیل نمایید ، تا راه حل مناسب برای خطوط تولید شما ارائه گردد.
[ht_client_logos title=”برخی از مشتریان ما”][ht_client_logo logo=”3747″ title=”کانی ساز جم”][ht_client_logo logo=”3746″ title=”کالای خواب لایکو”][ht_client_logo logo=”3745″ title=”فومن شیمی”][ht_client_logo logo=”3992″ title=”شرکت تجارت کالای آوا”][ht_client_logo logo=”5168″ title=”همگام خودرو آسیا”][ht_client_logo logo=”3994″ title=”کشت و صنعت گلکاران”][/ht_client_logos]