دستگاه پرکن پودر تایمری (Powder Filling)

دستگاه پرکن پودر تایمری قابل استفاده برای انواع پودر های خوراکی ، مکمل های غذایی، شکر، نمک پودر قهوه و کاکائو و… به همراه دوخت حرارتی با کارایی بسیار ساده مناسب برای تولید با حجم پایین یا متوسط است.

پرکن کیسه (1)

این دستگاه شامل مخزن و ماردون انتهای مخزن می باشد که ماردون با چرخش خود پودر را از مخزن کشیده و بطرف نازل هدایت می کند، با هر دور چرخش ماردون مقدار ثابتی پودر به داخل ظرف یا کیسه منتقل می شود که این مقدار بسته به قطر و فاصله و عمق گام های ماردون متغییر می باشد. در نتیجه با محاسبه تعداد چرخش ماردون در دقیقه براحتی حجم پودر جابجا شده با دقت بالا قابل شناسایی می باشد.

 

مکانیزم دستگاه پرکن پودر تایمری

مکانیزم دستگاه پرکن پودر تایمری بسیار ساده و در عین حال دقیق است.این نوع دستگاه برای کیسه های یک تا پنج کیلوگرمی مناسب می باشد.

این دستگاه پرکن پودری به صورت نیمه اتوماتیک می باشد ، بدین صورت که اپراتور کیسه را به زیر نازل قرارداده و با فشار پدال کلمپ کیسه را نگه داشته و دستگاه شروع به کار می کند با اتمام زمان ماردون متوقف شده و کلمپ کیسه را رها می کند، برای دوخت فک های حرارتی می توان بر روی دستگاه نصب کرد. سرعت دستگاه ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیسه یک کیلویی در ساعت می باشد.

دستگاه پرکن پودر تایمری
دستگاه پرکن پودر تایمری

 

مشخصات فنی دستگاه پرکن پودر تایمری

  • لوازم برقی:
  • کنتاکتور: HYUNDAI کره
  • تایمر : Autonics کره
  • رله : omron ژاپن
  • لوازم پنوماتیک : AirTac تایوان