افتخارات پارسا صنعت البرز - درباره ما
از تماس شما با پارسا صنعت سپاسگذاریم

ما اهمیت نوآوری و حرفه ای بودن را میفهمیم

ماشین سازی پارسا صنعت البرز با شماره ثبت رسمی 1088 از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۱۳۸۰ آغاز به فعالیت نمود و در طول این مدت دستگاه های تولید و بسته بندی فراوانی در کارخانجات متعدد راه اندازی نموده است.

خط مشی این مجموعه توجه دائمی به نیازهای متنوع مشتریان بوده و در همین راستا ماشین آلات این شرکت همواره با تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت بالا تولید شده و خدمات پس از فروش مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.

محصولات پارسا صنعت البرز شامل طیف وسیعی از ماشین آلات از جمله : دستگاه پرکن پودری ، دستگاه پرکن مایعات ، ردیف کن ، دربندهای دستی و اتوماتیک ، دستگاه شرینک پک ، دستگاه استرچ ، نوار نقاله ، میکسر پودر ( ریبون بلندر ) … و همینطور ماشین آلات سفارشی برای منظورهای خاص می باشد که نمونه های بسیاری از آنها هم اکنون در کارخانجات معتبر کشور مشغول به کار می باشند

مهارت و تجربه ما

تخصص, نظم و انضباط و دقت

تا کنون ده ها نمونه از ماشین آلات تولید شده پارسا صنعت در کارخانه جات سرتاسر ایران مشغول به کار است. دستگاه های تولید شده ما نماینده گان ما در کارخانه و محل کسب و کار شما هستند.

سابقه کاری

80%

دانش برق و PLC

70%

ایده پردازی

90%

مشاوران توانمند و مجرب ماشین سازی پارسا صنعت البرز، و از سویی دیگر انعطاف پذیری بالای ما در ساخت ماشین آلات با توجه به پارامترهایی مانند نوع مواد اولیه مورد استفاده، چگونگی بسته بندی، شرایط حاکم بر محیط کار و سایر گزینه های مد نظر مشتریان، امکان تولید ماشین آلات اختصاصی را برای مخاطبان خاص خاص فراهم می نماید.

اهمیت نو آوری در تولید

ما با جدیدترین برنامه ها و فناوری های طراحی و ساخت آشنا هستیم

قیمت رقابتی

مفتخریم که بهترین خدمات را با قیمت منصفانه انجام می دهیم.

تعهد کاری

با کادری متخصص و مجرب، تعهد را سرلوحه کار خود قرار می دهید.

نوآوری در ساخت

خلاقیت و ایده پردازی در تولید یکی از اهداف محوری ماست.

معرفی مدیران شرکت

نگاهی به تیم مدیریتی پارسا صنعت البرز

اطلاعیه

 

فروش ویژه دستگاه استرچ پالت

( تحویل 2 روز کاری )

ارسال به سراسر ایران

تلفن: 09126614539